Registrace členů

Pokud jste se rozhodl(a) ke vstupu do spolku fanoušků Baník Baníku z.s., přečetl(a) jste si stanovy a souhlasíte s nimi, můžete si níže stáhnout přihlášku.Po vytištění ji vyplnit, podepsat a odevzdat třemi způsoby.

1. Návštěvou registračního místa zde uvedeného.

Seznam registračních stanovišť:

BOUTIQUE SÁRA, Porubská 708, Ostrava-Poruba

RESTAURACE SOKOLKA, Hladnovská 128, Ostrava-Muglinov

RESTAURACE PARLAMENT, Maďarská 14/1537, Ostrava-Poruba

CHACHAR WEAR , Prostorná 914, Ostrava

TOP BAR LUCIE, Proskovická 685, Ostrava-Výškovice

RESTAURACE ZOO,  Nezdenice, okr. Uherské Hradiště

Pokud přihlášku nemáte, na místě si u personálu těchto podniků vyzvednete vytištěnou přihlášku, kterou můžete hned na místě vyplnit a odevzdat. Zároveň zaplatíte vstupní členský příspěvek a po další výborové schůzi se stanete právoplatným členem sdružení. Doporučujeme, aby jste nás informovali o přihlášení a platbě poslali informaci na mail info@banikbaniku.cz nebo sms na číslo 776 721 514.

2.Odeslat poštou  na adresu : Baník Baníku z.s., Pod Vysílačem 432/12, Ostrava-Lhotka 725 28.

3.Vyplněnou a podepsanou přihlášku můžete také naskenovat a poslat na emailovou adresu registrace@banikbaniku.cz .

Zároveň s odesláním podepsané přihlášky je nutné zaplatit členský příspěvek ve výši 1000,-kč  na účet: 2500238911/2010. Zkontrolovat zda váš členský příspěvek dorazil na účet, můžete  na trasparentním účtu sdružení.

Pro ty co budou posílat ze zahraničí jsou zde duležité kódy pro bankovní převod.

IBAN - CZ1120100000002500238911
BIC kód/SWIFT - FIOBCZPPXXX

Důležité !!! : při vyplňování platebního příkazu je nutné pro identifikaci a kontrolu napsat do zprávy pro příjemce jméno, příjmení a datum narození přihlašovaného člena sdružení, který jste vyplnil(a) na přihlášce.

O přijetí a nebo nepřijetí za člena sdružení fanoušků Baník Baníku budete informován(a) prostřednictvím e-mailové zprávy, kterou obdržíte na elektronickou adresu uvedenou ve Vaší přihlášce. Pokud budete za člena sdružení přijat(a), bude pro vás nachystán průkaz zároveň s drobnou pozorností občanského sdružení.

Duležité !!! Pokud své jméno již uvídíte v seznamu na webu http://www.banikbaniku.cz/seznam-clenu/  a némáte ve vašem emailu přihlašovací údaje a informaci o přijetí tak neprodleně kontaktujte administrátora registrace@banikbaniku.cz

Přihláška nového člena Občanského sdružení Baník Baníku ke stažení ve formátu  pdf a doc  souhlas se zpracovaním osobních údajů.

http://www.banikbaniku.cz/wp-content/uploads/2019/05/prihlaska.pdf

http://www.banikbaniku.cz/wp-content/uploads/2019/05/prihlaska.docx

 

SOUHLAS se zpracováváním osobních údajů

 

http://www.banikbaniku.cz/wp-content/uploads/2018/07/BanikBaniku_GDPR.pdf