„DRESY 76“ pro členy spolku

Členům spolku Baník Baníku nabízíme do konce května jedinečnou možnost objednat si dresy, které jsou replikami těch, ve kterých získal Baník svůj první mistrovský titul v sezóně 1975-76. Děti už v nich nastoupily v rámci poločasového fotbálku při pohárovém utkání proti Bohemians, ligovém proti Liberci a jejich „oficiální křest“ proběhl v rámci utkání Baník-Slavia.

Každý člen našeho spolku má možnost si tento dres objednat i pro sebe. Stačí zaslat objednávku na mail kyby@seznam.cz, a to nejpozději do půlnoci 31.5.2019. Cena dresu je 550,-Kč. Z každého dresu půjde 30,-Kč na transparentní účet spolku, samozřejmě se nebráníme ani většímu příspěvku.

Dresy budou mít na zádech jednotné číslo 76, barvu a velikost si může každý vybrat podle velikostní tabulky, která je uvedena níže.

Do objednávky je třeba uvést:

1) Své jméno a příjmení + členské číslo.

2) Velikost dresu dle tabulky, která je v příloze tohoto mailu.

3) Jakou variantu dresu objednáváš (modrá nebo bílá). Každý člen si může objednat maximálně 2 dresy, po jednom od každé barvy.

Dres si může objednat i nový člen spolku, který zároveň s objednávkou doručí přihlášku a uhradí vstupní příspěvek. Bližší info na jiném místě tohoto webuOXFORD_velikostní_tabulky_M

dres_bily.dres_modry

Můžete napsat kometář, nebo vložit odkaz na své stránky.

Napsat komentář

You must be logged in to post a comment.