Spolek Baník Baníku se podílí na soustředění U15 ve Španělsku

U15

Mladí, nadějní, ale už „skoro hotoví“ fotbalisté FCB v kategorii U15, budou část přípravy na jarní sezónu absolvovat na soustředění ve Španělsku.

Viz info na stránkách FCB

Náš Spolek se rozhodl finančně spolupodílet na této pro další rozvoj mladých fotbalistů určitě důležité akci, a to částkou 55 tis. Kč určenou na uhrazení části nutných nákladů spojených se soustředěním. Věříme, že účastníci toto soustředění plně využijí pro svůj další rozvoj a že jim k tomu náš dar významným způsobem pomůže. A že je brzo uvidíme v základní sestavě „A“ týmu v ligovém nebo ještě lépe evropském pohárovém zápase (ostatně, s blízkou Valencií jsme již jednou hráli). FCB U15 je skutečnou špičkou mezi svými vrstevníky, jak dosvědčuje i pohled na tabulku.

Naším cílem je dlouhodobá podpora mládeže (viz dar 100 tis. Kč na „Míče pro budoucnost“ loni na podzim) a tohoto týmu speciálně, neboť se jedná o věkovou kategorii, ve které už naši zkušení trenéři dokážou rozpoznat skutečné talenty s fotbalovou budoucností. K tomu potřebujeme pomoc všech opravdových fanoušků našeho milovaného klubu!

NEVÁHEJ A VSTUP MEZI NÁS !!!

Výbor Baník Baníku z.s.

Transparentní účet

Můžete napsat kometář, nebo vložit odkaz na své stránky.

Jeden komentář ke “Spolek Baník Baníku se podílí na soustředění U15 ve Španělsku”

  1. EmilFCB Emil napsal:

    Takový malý dodatek, který se už nevešel do článku:
    To, že na soustředění ve Španělsku kromě naší U15 byly „áčka“ Sparty a Plzně nás nemusí nijak vzrušovat. Ale dost zajímavá je určitě informace, že ve stejném termínu bude v asi 20km vzdáleném středisku na soustředění A tým Liverpoolu, který má zrovna zápasové volno. Pokud dojde k nějakým kontaktům, budeme určitě informovat.

Napsat komentář

You must be logged in to post a comment.